Kozmetika Móda Odevy

Nadácia Neutrogena Mineral SheersPowder Foundation s SPF 20

Popis

Minerálny prášok v kompaktnom prevedení

Pomáha zabezpečiť úplné až stredné pokrytie pre prirodzený vzhľad

Pomáha zlepšovať čistotu, tón a štruktúru pleti a znižuje začervenanie

Ľahký a priedušný recept

Minerály vybrané z dermatológa; spf 20 opaľovací krém

Bezpečné pre citlivú pokožku

Bez vône, oleja a bez komedogénu

Vytvorte prírodný vzhľad s Neutrogena Mineral Sheers Compact Powder Foundation SPF 20. Tento prášok pomáha vyrovnať a vylepšiť čistotu, tón a štruktúru pleti a zároveň redukuje výskyt začervenania. Ľahký a priedušný poskytuje dokonale čisté až stredné pokrytie. S čistými a jemnými minerálmi vybranými dermatológom a bez oleja a bez vôní je tento nekomedogénny prášok bezpečný pre citlivú pokožku a nezanesie póry. Vzorec obsahuje aj opaľovací krém SPF 20. Hladké po celej tvári pomocou aplikátora, počnúc stredom tváre a miešaním smerom von.

© Johnson & Johnson

Prísady

Sľuda, oktyldodecylstearoylstearát, stearan zinočnatý, dimetikón, oxid kremičitý, magnézium magnézium, ryža sativa (ryža) škrob, metikón, polymetylmetakrylát, metylparabén, dehydroacetát sodný, oxid hlinitý, hodvábny prášok, nylon-12, propylparabín, panbolylín, sójový sirup, ) Výťažok z osiva, tokoferylacetát, kyselina pantoténová, retinyl, palmitát, kyselina askorbová Môže obsahovať: oxid titaničitý, oxidy železa, karmín

Varovanie

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Ak sa objavia príznaky podráždenia alebo vyrážky, prestaňte ich používať. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak dôjde k požitiu, okamžite kontaktujte toxikologické centrum.