Kozmetika Móda

Americká posádka Light Hold Texture Lotion

Popis

Jemná kontrola s nízkym leskom

Pre jemné vlasy všetkých dĺžok

Prírodný vzhľad s jemným vymedzením

(Prijatý produkt sa môže z dôvodu aktualizácie balenia dočasne líšiť od obrázka. Obrázok bude čoskoro revidovaný)

Oficiálny dodávateľ pre mužov ™

Jemná kontrola s nízkym leskom

Poskytuje ľahkú reguláciu jemných vlasov pre všetky dĺžky, čo vedie k prirodzenému vzhľadu s jemným vymedzením. Výťažky ako ženšen a lanolínový olej dodávajú hebkosti a vlasom vyzerajú silnejšie.

Distribuujte rovnomerne cez vlasy vysušené uterákmi. Používajte v suchých vlasoch pre väčšiu hrúbku a držanie.

American Crew, Inc. Dist.

Prísady

Aqua (voda) (Eau), propylénglykoldikaprylát / dikaprát, kopolymér VP / VA, acetylacetát, polyquaternium-37, lanolínový olej, PPG-10 metylglukóza éter, PEG-40 ricínový olej, polyquaternium-11, acetylovaný lanolínový alkohol, PPG-1 Trideceth-6, trietanolamín, Carthamus Trinctorius (Safflower), olej zo semien, propylénglykol, šalvia Officinalis (šalvia), extrakt z listov, extrakt z koreňa koreňa ženšenu, extrakt z kôry Quillaja Saponaria, pšeničná bielkovina hydrolyzovaná, Triticum Vulgare (parmica), (Vôňa), Benzyl Salicylát, Limonén, Linalool, Butylfenylmetylpropión, Hexyl Cinnamal, Alfa-Izometyl Ionón, Hydroxyizohexyl 3-Cyklohexénkarboxaldehyd, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral, Citronellol, Fenoxyetanol, Metylizotiazón

Varovanie

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich ihneď vypláchnuť vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí.